| ASIN | B000XJ5JY0 |
| Best Sellers Rank | 353,818 in Stationery & Office Supplies ( See Top 100 in Stationery & Office Supplies ) 589 in Binding Covers |
| Brand Name | Peach |
| Capacity | 3 Millimetres |
| Colour | White |
| Customer Reviews | 4.4 4.4 out of 5 stars (441) |
| EU Spare Part Availability Duration | 2 Years |
| Hole Count | 4 |
| Included Components | Urban Armor Gear Scout Case for Samsung Galaxy A12 - Black |
| Item Dimensions L x W | 30.5L x 24W centimetres |